Vijesti
U razigravanju završnog turnira Final Four HEP Prve hrvatske seniorske teniske lige u susretu za treće mjesto Ponikve su svladale HATK Mladost s 4-1. Čestitke! 🥉
Antonio Voljavec (Ponikve) pobjednik je HEP prvenstva Hrvatske u uzrastu do 14 godina koje se ovog tjedna igralo u Vinkovcima. 🏆🥇👏👏👏
Antonio je u završnom dvoboju bio bolji od Frana Rakonića (Nova Gradiška) - 6:1, 7:6(4) te tako završio turnir bez izgubljenog seta.
Na proglašenju nakon završetka turnira, uz pobjednike i finaliste bili su HTS-ova sportska direktorica Jelena Kostanić-Tošić i izbornik ove dobne skupine Igor Blažević, a uime domaćina zamjenik vinkovačkog gradonačelnika Gabrijel Šokičić te Mario Brkić, predsjednik Teniski Klub Vinkovci.

Na mastersu do 10 godina naš Patrick Voljavec osvojio je 1.mjesto, Ana Rebić 4.mjesto, a Marin Samodol 3.mjesto. Čestitke! 🎾🏆

Na terenima TK Ponikve 22.-23.02.2020. održano je 7. DVORANSKO DRŽAVNO PRVENSTVO HUT-a, 5. MEMORIJAL BORO VUKOJA. Sudjelovalo je rekordnih 115 sudionika. Rezultate pogledajte na stranici: https://www.hut.hr/rezultatipopis.php?var=326, a slike na Facebook stranici TK Ponikve ili HUT. Čestitke pobjednicima!