Natjecatelji TK Ponikve po kategorijama

Takmičari su poredani po rang listi Hrvatskog teniskog saveza sa trenutnim plasmanom i brojem besplatnih sati tjedno

za zimsku sezonu

 

Seniori                                                    Seniorke

 

MR 10 Mesaroš Kristijan                              MR 5 Konjuh Ana

MR 11 Vejić Antonio                                   MR 9 Savić Ana

MR 14 Veger Filip                                       12. Njirić Silvija 2896

MR 16 Marcan Dino                                     40. Hanžek Dorotea 1024

11.Zaninović Luka 4242                               41. Golac Mirna 976

16. Podvinski Tomislav 3216                          45. Đolić Dora 872

19. Šolaja Nikola 2480                                 67. Akiki Indire 320

23. Samardžija David 2340                           75. Pištelek Ema 240

37. Marinčić Ante 1520                                99. Rinaldi Angela 96

49. Milan Marin 1152

65. Zubčić Luka 843

67. Zovko Lovro 800

72. Divković Ivan 752

79. Bartolović Borna 644

92. Beštak Vedran 568

116. Golac Marko 397

120. Hadžalić Dino 360

131. Blažun Vanja 320

224. Lovaković Josip 120

384. Delivuk Tomislav 30

384.Ivanjek Kristijan 30

384. Lesnika Andrija 30

384. Lumpert Janko 30

384. Matanović Marko 30

 

Juniori do 18 godina                      Juniorke do 18 godina    

 

9.Šolaja Nikola / 5                       Međunarodni razred Konjuh Ana

12.Samardžija David /4                        26.Hanžek Dorotea

25.Podvinski Tomislav / 4                      30.Golac Mirna

41.Levar Ivan / 3                                44.Đolić Dora

45.Zubčić Luka / 3                              39.Mohač Borna

70.Golac Marko / 2                             

                        

 

 

Juniori do 16 godina                          Juniorke do 16 godina

 

25.Levar Ivan / 3

32.Beštak Vedran / 3                           21.Hanžek Dorotea / 3

73.Sokolić Sven                                   22.Golac Mirna / 3

98.Lovaković Tin / 1                            26. Mohač Borna

123.Šolaja Marko                                100.Gunjača Elena

146.Schmidt Jan                               114.Pintar Lorena

                                                   

 

 

Dječaci do 14 godina                          Djevojčice do 14 godina

 

25.Mitrović Fran                               9.Mohač Borna / 4

25.Sokolić Sven / 3                             Krznarić Noa

44.Ljekaj Nikola / 2                             Gunjača Elena

63.Schmidt Jan                                 Cigić Lara

57.Lovaković Tin  / 2                         82. Pintar Lorena

89.Šolaja Marko / 1                              Baburek Kaja

130.Kajić Gabrijel                             

                                                   

                                                        

  

                                                     

Dječaci do 12 godina                       Djevojčice do 12 godina

 

5.Mitrović Fran / 6                             1.Krznarić Noa / 8

19.Schmidt Jan / 3                             24.Gunjača Elena /5

 61.Kajić Gabrijel / 3                                34.Pintar Lorena / 4

                                                       61.Baburek Kaja / 3

 

 

 Dječaci do 10 godina                          Djevojčice do 10 godina

 

 2.Voljevac Antonio 347             3.Martinčić Korina 293 

33.Krstanović Luka 41              13.Cigić Sara      84

63.Marić Hrvoje 5                      24.Balun Lucija 20

                                             53.Vranić Nina 1

                                             62.Miljanić Lucija 0