Pravila
  1. Svim igračima je na raspologanju abecedni popis s brojevima telefona igrača Piramide kojeg mogu naći u prostorijama kluba, a stranici su raspored i rezultati.
  2. Susret se igra po dogovoru, u pravilu vikendom (moguce i radnim danom u terminima do 18 h i od 21 h) u terminu u trajanju od 120 minuta, u dogovoru s voditeljem Piramide.
  3. Susret se igra na dva dobivena seta (kod 1:1 u setovima kao treći set igra se tie-break do 10).
  4. Slabije rangirani igrač u tablici reda osigurava korektne lopte.
  5. Ukoliko je isteklo vrijeme od 120 minuta, pobjednik je igrač sa boljim trenutnim rezultatom.
  6. Ako igrač ne dođe na dogovoreni termin ili ako kasni više od 15 minuta, gubi meč.
  7. Moguće sporne situacije rješava voditelj Piramide.
  8. Igrači su obvezni poštivati pravila teniske igre i sportskog ponašanja na terenu i izvan njega.
  9. Eventualne ispade ili incidente Klub će sankcionirati te u krajnjem slučaju igrača isključiti iz natjecanja.
  10. Pregled susreta svakog kola s rezultatima objavljuje se na stranici kluba.
  11. Igrači se prema kvaliteti razvrstavaju u skupine od po pet ili šest igrača (temeljem rezultata zimske piramide).
  12. U skupinama se igra principom lige, svaki sa svakim i to tako da se za pobjedu dobiva tri boda, za poraz jedan bod, dok se neodigrani susret ne boduje.
  13. Nakon četiri tjedna dobiva se poredak u skupinama.
  14. Nakon toga se radi novo razvrstavanje po skupinama na način da posljednji iz skupine prelazi dvije skupine niže na prvo mjesto u skupini.
  15. Predzadnji prelazi na drugo mjesto u skupini niže.
  16. Prvoplasirani u skupinama prelaze dvije skupine više na zadnje mjesto.